Pristatymas


Paimsiu pats: galioja tik Vilniaus m. Šis pristatymas renkamas kai mokama grynais pinigais. Prekes galite atsiimti Vilniaus m. Jums patogioje vietoje. Reikia tik susitarti dėl laiko ir vietos.

Prekių atsiėmimas galimas visą parą veikiančiuose „LP EXPRESS”, „DPD” „Omniva” siuntų savitarnos terminaluose: Tai patogiausias ir pigausias pristatymo būdas. Aatsiimkite siuntą su užsakytomis prekėmis Jums patogiu laiku pasirinktame siuntų  terminale. Pristatymas Lietuvoje per 1-3 darbo dienas. 

Siuntą iš terminalo gavėjas turi atsiimti per 72 val. nuo siuntos pristatymo į terminalą momento.

Per 72 val. terminą iš gavimo terminalo gavėjo neatsiimama siunta iš terminalo išimama ir saugoma  paslaugų teikimo vietoje 15 (penkiolika) kalendorinių dienų. Apie tai klientas informuojamas SMS žinute ir (ar) el. paštu. Dėl tokios siuntos atsiėmimo arba grąžinimo klientas privalo kreiptis į Paslaugų teikėją.

  1. Pasirinkite patogiausią pristatymo terminalą, užsakymo metu.
  2. Informacija apie pristatytą siuntą Jus pasieks SMS žinute ir/arba e-paštu
  3. Saugokite šią informaciją, nes tai yra dėžutės, kurioje yra Jūsų siunta, raktas
  4. Atvykite Jums patogiu laiku – Terminalai dirba 24 val. per parą.
  5.  Terminalai yra Jums patogiose vietose
  6. Palieskite terminalo ekraną
  7. Ekrane pasirinkite „Atsiimti siuntą“
  8. Suveskite gautus PIN kodus
  9. Durelėms automatiškai atsidarius, pasiimkite Jums skirtą siuntą
  10. Nepamirškite uždaryti durelių.

Prekių pristatymas LP express kurjerio pagalba: LPexpress kurjeris siuntą Jums pristatis į namus, biurą ar bet kokiu kitu, Jūsų pasirinktu, adresu. Prekės pristatomos darbo dienomis nuo 10.00 iki 18.00 val. Pristatymas Lietuvoje per 1-3 darbo dienas. 

Prekių pristatymo metu, kurjeriui pareikalavus, turėsite parodyti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Priimant siuntą ir pastebėjus pakuotės pažeidimą, nedelsiant praneškite apie tai siuntą pristačiusiam kurjeriui ir surašykite pakuotės pažeidimų aktą.

Priėmus užsakytą prekę ir pasirašius siuntos dokumente be pastabų, laikoma, kad siunta pristatyta tvarkingai

Krovos darbai : jeigu Jūsų užsakyta siunta svers daugiau nei 30 kg, nunešimas iki gavėjo nurodytos vietos, kai bent viena siuntos dalis sveria daugiau nei 30 kg, bet neviršija 80 kg papildomai kainos: 0,169 Eur/kg. Apie papildomą mokestį bus pranešta atskirai.

Siuntų pristatymas šeštadienį: Jums pageidaujant, kurjeriai į didžiuosius Lietuvos miestus (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Utena, Telšiai, Tauragė, Alytus, Marijampolė) siuntas gali pristatyti ir šeštadieniais. Kaina:priklauso nuo užsakytos prekės. Teirautis tel. +370 604 14824 arba el.paštas shop(eta)hg-art.eu

Iškilus papildomiems klausimams rašyti el. paštu shop(eta)hg-art.lt